Erkek Tişörtleri İçin Harika Kombin Önerileri

2023-05-12

Tişörtleriniz için Harika Kombin Önerileri

Tişörtler özellikle sıcak ve bunaltıcı yaz mevsiminde her erkek için kurtarıcı bir kombin parçası. Tişörtler genellikle gündelik kombinlerinizde tercih edeceğiniz bir parçadır ancak gündelik olması onları her şeyle giyebileceğiniz düşüncesini oluşturmamalıdır. İyi kombinlenememiş bir tişört sizi özensiz ve bakımsız gösterebilir bu yüzden tişörtlerinizi hangi parçalarla birleştireceğiniz oldukça önemlidir. Tişörtlerinizi uygun renkte pantolon, ceket ve ayakkabılarla kombinleyerek kaliteli bir şıklık yakalamak sizin elinizde. Havaların henüz ısınmaya başladığı bahar aylarında gömlekle kombinleyeceğiniz tişörtünüzü yaz mevsiminde yalnızca pantolon ve ayakkabınıza uygun olarak tercih edebilirsiniz. Sade bir şıklık istiyorsanız tek renkli ve düz erkek tişört modellerini tercih edebilir ancak dikkat çekici bir görünümle kendinizden bahsettirmek istiyorsanız tercihinizi desenli ve baskılı tişörtlerden yana kullanabilirsiniz.

Bedeninize Uygun Tişörtü Seçin

Tişörtlerinizin üzerinizde pot durmaması ve sizi bir adım öne çıkarması için doğru ölçülere sahip bir model almanız oldukça önemli. Omuz dikişlerinin omzunuzla aynı hizada olması gerekir, dikişler ve omzunuz birbiriyle örtüşmüyorsa bu uygun beden olmadığını gösterir. Tişörtünüzün kolları da ne çok uzun ne de çok kısa olmalıdır; omzunuzla dirseğinizin ortalandığı yerde kalan tişörtler şık bir görünüm kazandırır ancak daha salaş modeller tercih ediyorsanız dirseğinize kadar inen tişörtleri de kullanabilirsiniz. Tişörtünüzün boyu da tam belinizde değil, belinizin birkaç parmak altında olmalıdır. Aksi durumda çok uzun bir tişört pot durabilir veya daha kısa kalması durumunda sürekli belinizin açılıp açılmamasını kontrol etmek zorunda kalabilirsiniz.

Tişört Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bir tişört görüp çok beğenebilirsiniz ancak önemli olan üzerinizde o tişörtün nasıl duracağıdır, bu yüzden vücut yapınıza uygun modelleri tercih etmek girdiğiniz ortamlarda sizi bir adım öne çıkaracaktır. Pamuk oranı yüksek pamuk tişört çeşitleri cildinize zarar vermez ve daha rahat hissetmenize yardımcıdır. Boynunuz kısaysa V yaka tişört modelleri daha fazla tercih ederek boynunuzun daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz. Kayık yaka tişörtlerle omuzlarınızın daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Tişörtlerinizi alırken onları yaz mı yoksa kış mevsiminde mi giyeceğinize de dikkat etmelisiniz, kışın sıcağı çeken koyu tonları yazın ise açık renkli tişörtleri öncelikli olarak düşünebilirsiniz. Alacağınız tişörtlerin renklerini de uygun parçalarla kombinleyeceğiniz şekilde seçmelisiniz.

V Yaka veya U Yakalı Tişörtleri Seçebilirsiniz

Şık bir kombin yapmak istiyor ancak hangi tişört modeliyle hangi kıyafetlerinizi birleştireceğinizi ya da hangi tişört şeklini tercih etmeniz gerektiğinden emin olamıyorsanız öncelikle tişörtlerin farklı tasarımlarını keşfedebilirsiniz. V yakalı tişörtleri hemen hemen tüm kombinlerinizde tercih edebilirsiniz. V yaka tişörtler her parçayla kolayca uyum sağlayabilirken sizi daha ince ve uzun gösterir. Boynunuzu daha uzun gösteren V yaka tişörtler sayesinde daha estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. V yakalı tişörtlerinizi jean veya kumaş pantolonlarınızla kombinleyebilir, üzerine alacağınız ceket gibi ek parçalar ile kombininizi daha da zenginleştirebilirsiniz. U yaka tişört ise omuzlarınızı daha geniş gösterecektir. Ayrıca bu tişörtlerinizle birlikte şık kolyeler de kullanarak kombininizi çeşitlendirmeniz mümkün.

 

Pamuk Oranı Yüksek Tişörtler Seçin

Tişörtlerinizi alırken öncelikli olarak modeline bakıyor ve hoşunuza giden giysileri alıyor olabilirsiniz ancak bunu yaparken dikkat etmeniz gereken oldukça önemli bir noktayı unutmamalısınız. Bu önemli nokta tişörtün hangi kumaştan üretildiği. Yalnızca tişörtlerde değil tüm giyim unsurlarında pamuk ağırlıklı ürünlerin tercih edilmesi önerilmektedir. Giysiler sürekli cilde temas eden parçalardır ve bu yüzden rahat hissettirmesi aynı zamanda da şık görünmesini istemek doğaldır. Polyester kumaştan yapılan tişörtler pamuklu olanlara göre daha az nefes almaktadır bu yüzden özellikle sıcak havalarda terlemenize neden olurlar. Pamuklu kumaşlar sağlık açısından öncelikli olarak tercih etmeniz gereken kumaşlardır. Pamuk oranı yüksek tişörtler terlemenizi engeller ayrıca cildinizde rahatsız edici bir his oluşturmaz.

Tarzınıza Uygun Kaliteli Tişörtleri Tercih Edin

Tişört almaya karar verdiniz ancak nasıl bir model ve hangi markayı seçmeniz gerektiğinden emin olamıyorsanız ve sizin için en iyisini tercih etmek istiyorsanız Lufian gömlekler sizi bekliyor. Kaliteli kumaşları, şık tasarımları, göz alıcı renkleri ve birçok çeşidiyle sayfada yer alan gömlekler sizler için tasarlandı. Gömleklerinizin özel tasarımları sizi her ortamda şık gösterecek ve kaliteli kumaşlarıyla her zaman kendinizi rahat hissedeceksiniz. Resmi ortamlarda tek renkli ve düz modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanında birçok yaratıcı tasarımla donatılmış ve tarzınızı daha zengin gösterecek gömlek modellerini de tercih edebilirsiniz. Kombinlerinizde tercih edeceğiniz bu mükemmel gömleklerle siz de girdiğiniz her ortamda göz kamaştıracaksınız.