Erkek Keten Gömlek Nasıl Kombinlenir?

2023-05-12

Keten gömlekler ince dokusu itibariyle yaz ve ilkbahar mevsimlerinde giyim konforu sunan bir parça oluyor. Birçok farklı tarzla bir arada kullanabileceğiniz bir kıyafet olan keten gömlek hem klasik hem de günlük giyimde kullanılır. Klasik giyimde tek ve düz renklerde bir keten gömlek modeli tercih edip, ütü izli bir kumaş pantolon veya kanvas model pantolon oldukça şık bir görünüm sunar. Kombininizde tercih edeceğiniz klasik ayakkabıyı kemerinizle ya da pantolonunuzla aynı renkte tercih edebilirsiniz. Günlük kombinlerde jean pantolonlar ve spor ayakkabı modelleriyle bir arada kullanarak rahat ve tarz bir kombin yapabilirsiniz.

Keten Gömlek Altına Ne Giyilir?

Keten gömlek yaz ve ilkbahar mevsimlerinin erkek kombinlerinde sıklıkla yer verilen gömlek modellerinden biridir. Keten gömleğin altına ise hem pantolon hem şort tercih ederek kombinler oluşturulabilir. Şortlu kombinler günlük ya da tatil zamanları daha uygun bir kombin tercihi olur. Altına sneakers model spor ayakkabılar oldukça güzel bir duruş sergiler. Günlük kombinlerde siyah, lacivert ve mavi jean seçenekleri olmak üzere klasik giyimlerde ise gri, füme, lacivert, siyah kumaş veya kanvas pantolonlar keten gömlek altına giyilebilir.

Siyah Keten Gömlek Altına Ne Giyilir?

Siyah asil bir renk olup; şık bir görünüm sunarken aynı zamanda da dikkat çekici bir renktir. Siyah ton olarak da en avantajlı renklerden biridir çünkü hemen hemen tüm renklerle güzel bir uyum yakalar. Siyah keten gömlek altına giyeceğiniz parça gittiğiniz yere, zamana göre farklılıklar gösterir. Gündüz için siyah keten gömlek altına daha açık tonlarda olan krem ve bej rengi kanvas, kumaş pantolonlar şıklık kazandırırken akşam kombinlerinde ise siyah, lacivert ya da füme renklerini tercih edebilirsiniz. Siyah keten gömlek spor kombinlerde lacivert ve siyah jean pantolonlar ile birlikte kombinleyebilirsiniz.

Beyaz Keten Gömlek Altına Ne Giyilir?

Beyaz ışığı yansıtan bir renk olduğundan sıcak havaların ilk sıralarda yer alan renk alternatiflerinden biri oluyor. Keten ve beyazın buluşması ise konforu ve şıklığı bir arada sunar. Beyaz keten gömlek altına günlük kombinlerinizde tüm jean pantolon renkleriyle kullanıma uygundur. Özellikle açık tonlarda olan mavi jeanler oldukça havalı bir duruş sergiler. Klasik giyimlerde açık tonlardan koyu tonlara kadar geniş bir renk alternatifinde kullanılabilir. Siyah, lacivert, griyi beyaz keten gömlekle bir arada kullanabileceğiniz gibi bej ve krem renk pantolonlar da oldukça sofistike bir tarz yaratır.

Keten Gömlek Nasıl Kullanılır?

Erkeklerin sıcak havalarda vazgeçilmez alternatifleri arasında keten gömlek modelleri de yer alır. Keten gömlekler birçok farklı kombin alternatifinde kullanılabiliyor. Yaz mevsimlerinde keten gömlek günlük kombinlerde yer aldığı gibi özel gecelerde rahatlıkla tercih edebilir. Konforlu bir kullanım sunan keten gömlek soft renkler olan krem, bej, beyaz ve vizon tonlar ile kullanılabileceği gibi haki, lacivert olmak üzere koyu tonlara kadar birçok farklı renk alternatifi ile kullanılıyor. Gideceğiniz yere ve zamana göre tarzınıza uygun bir kombin yaparak keten gömlekleri kullanabilirsiniz.

Keten Gömlek ile Hangi Ayakkabı Giyilir?

Keten gömleğin altına giyilecek ayakkabı kombine göre değişiklik gösterir. Örneğin spor günlük kombinlerde keten gömlekler şort veya jean pantolonlar ile birlikte kullanılır. Bu kombinlerin altına spor ayakkabılar rahatlıkla tercih edilebilir. Sneakers modellerle tam bir spor kombin yaratabilirsiniz. Şortların altında spor ayakkabılar haricinde Slip-One lastik tabanlı ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Klasik giyimlerde ise birçok farklı klasik ayakkabı erkek modelini kombinin renklerine göre tercih edebilirsiniz.